VILA ZAFIRIA (15)

Вилата ЗАФИРИЈА се наоѓа во мирен дел на само неколку минути од центарот и на 150 метри од плажа. Реновирана во 2019 година и истата располага содвокреветни студија, трокреветни студија и апартмани и етворокреветни студија и апартмани кои се наоѓаат на приземје, прв и втор кат. Секое студио/апартман еопремено со мини кујна, бања, балкон, ТВ, WiFi - од 01 Јуни и клима уред, вклучен во цената.

 

 

21.05-28.05- 89е
28.05-04.06- 99е

Понудата е по лице со вклучен автобуски превоз за 7 ноќевања.
Трето и четврто лице ГРАТИС. Плаќаат само превоз.

 

 

 

ЦЕНИТЕ во табелата се однесуваат за наем на студио / апартман за 7 ноќевања

 


ТЕРМИН

НАЕМ

1/2 СТД

1/3 СТД

1/4 СТД

1/3 АПП

1/4 АПП

21.05

7 ноќи

120

120 €

150 €

130 €

150 

28.05

7 ноќи

150 

180 €

200 €

180 €

220 

04.06

7 ноќи

200 

220 €

230 €

230 €

260 

11.06

7 ноќи

270 

300 €

310 €

300 €

350 

18.06

7 ноќи

300 

330 €

350 €

350 €

420 

25.06

7 ноќи

320 

350 €

360 €

370 €

450 €

02.07

7 ноќи

340 €

370 €

390 €

390 €

470 €

09.07

7 ноќи

370 €

390 €

430 €

430 €

490 €

16.07

7 ноќи

400 

430 €

470 €

470 €

550 €

23.07

7 ноќи

400 

430 €

470 €

470 €

550 €

30.07

7 ноќи

400 €

430 €

470 €

470 €

550 €

06.08

7 ноќи

400 €

430 €

470 €

470 €

550 €

13.08

7 ноќи

400

430 €

470 €

470 €

550 €

20.08

7 ноќи

380 

390 €

430 €

440 €

500 €

27.08

7 ноќи

320 

350 €

360 €

370 €

420 

03.09

7 ноќи

280 

320

330 €

320 €

350 

10.09

7 ноќи

220 

230

240 €

230 €

270 

17.09

7 ноќи

160 

180

180 €

180 €

230 

24.09

7 ноќи

120

120 €

150 €

130 €

150 

 

НАПОМЕНИ:

ЦЕНИТЕ во табелата се дадени за наем на студио или апартман за 7 ноќевања.

Доплата за туристичка такса 0,50 евра по студио/апартман на ден, се плаќа во објектот.

Цените се изразени во евра, уплатата е исклучиво во денараска противвредност (1 евро = 62,00 мкд). 

За уплата на два последователни термини, одобруваме 10% попуст на вториот термин. Попустот важи само на редовни цени.

 

Цена за превоз:

Превоз за возрасен 45€ / Еден правец 35€

деца до 12 години 35 € / Еден правец 30 €

Дете до 2 години (без седиште) – бесплатно