VILLA KOSTAS (1)

Вилата Костас е лоцирана на самиот пат во Перигали, на 1,3км од центарот на Нидри.
Сите студија имаат поглед на градина и се опремени со клима, ТВ, тоалет и сопствена кујна.
За гостите нудат 
бесплатен Wi-Fi интернет и бесплатен паркинг.

ЦЕНОВНИК ПО ЛИЦЕ - 7 НОЌЕВАЊА СО ПРЕВОЗ
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 31.03.2023