ВЕЛИПОЈА

Хотел Holiday

Хотелот HOLIDAY се наоѓа во Велипоја пред Скадар на Јадранско море. Располага со 1/2 1/3 соби, WI-FI ,клима, тераса, ресторант, бар, сопствена базент. Хотелот се наоѓа 400m од плажа.


Цена по лице за 7 ноќи со појадок и вечера со превоз

Термин

Цена
10.06 – 17.06

220€

17.06 – 24.06

240

24.06 – 01.07

240

01.07 – 08.07

270

08.07 – 15.07

270

15.07 – 22.07

310

22.07 – 29.07

310

29.07 – 05.08

310

05.08 – 12.08

310

12.08 – 19.08

310

19.08 – 26.08

310

26.08 – 02.09

250€

02.09 – 09.09

240€

09.09 – 16.09

210

Деца од 2 год. до 10 год. плаќаат 50% од цената .


Поаѓање секој петок од Кочани – Штип – Св. Николе – Скопје

 

19:30 Кочани

21:00 Скопје

 

Се патува преку граничен премин Ќафасан.


Во цената е вклучено
  • Превоз до наведената релација
  • Сместување во Хотел Holiday со појадок и вечера.
Во цената не е вклучено
  • Осигурување
  • Индивидуални трошоци

Напомена

Цените се изразени во евра, уплатата е исклучиво во денараска противвредност (1евро=62мкд).

Организаторот на патувањето го задржува правото да задржи 100% од вкупната уплатена сума доколку патникот го откаже патувањето до 2 дена пред поаѓање.

Секој патник има обврска да води грижа за важноста на патните исправи

Со уплатата Вие во целост сте согласни со Општите услови на организаторот на патување.