• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA IONION VIEW (24)

Вила Ionion View се наоѓа во Врахос на 90 метри оддалеченост од плажа, и нуди прекрасен поглед на Јонското море.

 

Цените се изразени за НАЕМ за 7 ноќевања

Цените се изразени во еур, плаќање исклучително во денарска противвредност од 61,8мкд

Промо термини се првите 2 и последните 2 термини во табелата

На промо термините не следуваат попусти како што се попусти за рана уплата, попуст за споен термин

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 15.05.2022

 

Опис на сместување

Располага со трокреветни студија (еден дупли и еден единечен кревет) и апартман со една спална (еден брачен кревет, еден единечен и една софа) , лоцирани на последниот кат (подкровје) опремени сите со сопствен тоалет, кујна со прибор за готвење и јадење, балкон со поглед на море. Користењето на клима уредот е со доплата на лице место од 5еур на ден.

 

Опис на програма

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос:

Скопје (Дрводекор) – 50€ по лице 

Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -60€ по лице Кочани – Трансфер до Велес -60€ по лице

Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) -50€ по лице

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Врахос:

Битола (спортска сала)-50€ по лице

Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) -Трансфер до Битола -50€

Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола -55€ по лице

Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) -Трансфер до Битола -60€ по лице

Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола -55€ по лице


Цени по соба
Датуми1/3 Studio1 bedroom app
25.05.2022 - 01.06.2022 109 € 129 €
01.06.2022 - 08.06.2022 139 € 149 €
08.06.2022 - 15.06.2022 161 € 179 €
15.06.2022 - 22.06.2022 197 € 206 €
22.06.2022 - 29.06.2022 259€
233 €
269 €
29.06.2022 - 06.07.2022 299€
269 €
296 €
06.07.2022 - 13.07.2022 409€
368 €
449 €
13.07.2022 - 20.07.2022 409€
368 €
499€
449 €
20.07.2022 - 27.07.2022 409€
368 €
449 €
27.07.2022 - 03.08.2022 409€
368 €
449 €
03.08.2022 - 10.08.2022 409€
368 €
449 €
10.08.2022 - 17.08.2022 368 € 449 €
17.08.2022 - 24.08.2022 379€
341 €
359 €
24.08.2022 - 31.08.2022 329€
296 €
379€
341 €
31.08.2022 - 07.09.2022 259€
233 €
289€
260 €
07.09.2022 - 14.09.2022 209€
188 €
269€
242 €
14.09.2022 - 21.09.2022 149 € 179 €
21.09.2022 - 28.09.2022 109 € 139 €
Превоз

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос:

Скопје (Дрводекор) – 50€ по лице 

Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -60€ по лице Кочани – Трансфер до Велес -60€ по лице

Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) -50€ по лице

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Врахос:

Битола (спортска сала)-50€ по лице

Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) -Трансфер до Битола -50€

Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола -55€ по лице

Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) -Трансфер до Битола -60€ по лице

Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола -55€ по лице