Вила Мариа е лоцирана во Ксамил се наоѓа на 300м од плажа, до плажа има 7мин пешачење, располага со двор и соби на 2 спрата.

Собите се лоцирани на приземје, прв и втор кат. Сите соби располагаат со сопствен тоалет, клима (вклучена во цената), кујна опремена со прибор за готвење, решо со 2 рингли, фиржидер, тв, балкон, комарници. Двокреветните се составени од едно дупло легло – спална, Трокреветните со дупло легло и едно единечно легло, четворокреветните се со едно дупло легло и кревети на спрат.

КООРДИНАТИ: 39.76386643380518, 19.99883350851008

 

10% попуст за резервации направени за термините:  01.07.2023  И  08.07.2023

 

ЦЕНОВНИК АЛБАНИЈА ЛЕТО 2023 | ВИЛА МАРИА

Термин

01.07

08.07

15.07

22.07

29.07

05.08

12.08

19.08

26.08

02.09

09.09

Ноќи

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

1/2

239

259

269

269

269

269

259

239

219

189

149

1/3

259

279

289

289

289

289

279

259

239

209

169

1/4

269

289

299

299

299

299

289

269

249

219

179

 

 ЦЕНИТЕ ВО ТАБЕЛАТА СЕ ДАДЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕАЊА!