HOTEL RIVIERA (110)

Хотел Ривиера се наоѓа во населба Голем на 6км од Драч -Албанија

Хотелот е на 50м од плажа .Располага со 1/2,1/3,1/4  .Секоја соба е опремена со клима(вклучена во цената ТВ,тоалет,фрижидер и Wи-фи.
Исхраната е во ресторан  на хотел Ривиера.
Хотел Ривиера има  сопствена плажа (лежалките вклучени во цената)

 

Деца до 4,99 г –гратис(не користи седиште и кревет)-за седиште доплата 25е
деца  од 5-13,99 год плака 50% од цената

 
Во цената е вклучено
-7 полу пансиони (појадок  и вечера)на самопослужување
-автобуски превоз  наведената релација
-лезалки на плажа
-туристичка такса

Во цената не е вклучено
-Со сопствен превоз цената се намалува за 15 евра
Во цената не е опфатено патничко осигурување(не е задолжително)

Тргнување од
Скопје Вип паркинг во 6ч
Тетово -Веро 7ч
Гостивар  бензиска  Бунар петрол во 7 и 30ч
Кичево бензиска -Power petrol  во 8,30ч
Струга -Бесјани во 9.30 ч
НАПОМЕНА:
*за уплата на два последователни термини (еден по друг) одобруваме 10% попуст на вториот  термин

Влегување во собите во 14 часот
напуштање на собите во 9 часот

поаѓање  
Скопје ,Тетово ,Гостивар,Кичево ,  и Струга 


Термини
Јуни:03.06-10.06  /10.06-17.06  /17.06-24.06/  24.06-01.07
Јули: 01.07-08.07  /08.07-15.07  /15.07-22.07  /22.07-29.07
Август:29.07-05.08  /05.08-12.08  /12.08-19.08  /19.08-26.08 /26.08-02.09
Септември: 02.09-09.09  /  09.09-16.09