VILA BILERO (110)

Вилата сe нaoѓa во близина на вила Стефи на  100 m oд плaжaта  Бела Виста   има  1/3 i 1/4 студија  i 1/6 aпп со кујна (опремена со садови за готвење),Tv kлима(вклучена во цената ) тоалет ,тераса....

Студио бр.1
двкреветно студио  на први кат има еден брачен кревет ,кујна опремена со садови,клима ,тоалет ,ТВ,тераса


Студио бр.2
​трокреветно студио  на први кат има еден брачен кревет и еден единечен,кујна опремена со садови,клима ,тоалет ,ТВ,тераса

 

Студио бр.3 за 4 особи
Четворокреветно студио  на втори кат има два брачни кревети со можност да се додаде дополнителен кревет,кујна опремена со садови,клима ,тоалет ,ТВ,тераса

 

Апартман бр.4  за 6 особи
Апартман на втори кат со две соби (во спалната има еден брачен кревет и еден единечен) и во кујната има исто еден брачен и еден единечен кревет,кујна опремена со садови,клима ,тоалет ,ТВ,тераса

 

НАПОМЕНА:
- Цените се дадени за наем на соба/апартман за 7 ноќевања/8 дена (плаќањето е во денари (1 еур = 62 мкд.)
- Цена за превоз за возрасен 50 евра, за деца (2-10  год.) 40 евра
​--за трансфер од Штип,Велес ,Куманово,Неготино . доплата 10е по лице

 
Време на тргнување
-Неготино 21.00 ч Мак петрол безниска
-Велес(макпетрол) 22.00 ч
-Куманово(макпетрол) 22.00 ч

-Штип (нова пошта) во 21.30 ч
-Скопје (Вип паркинг) во 23. 00 ч
-Тетово (Веро) во 00.00 ч
-Гостивар(бунар петрол на автопат) во 00.30 ч
-Кичево (бензиска Power petrol) во 01.30 ч
-Струга (Подмоље бензиска Бесјани) во 2.30 ч

 
- Поаѓање  еден ден пред наведените датуми во табелата 
- Поаѓање од Ксамил во 12.00 ч.
​-Поаѓање од Саранда во 12.30ч

-селекција на седишта во автобус!
-патниците се сместуваат според временска линија на уплата!
-доколку имате барања за седиште истото се доплаќа 15е за во двата правца!
 Користењето на собите започнува првиот ден од 14:00 часот, а се напуштаат последниот ден до 09.00 часот

 
НАПОМЕНА
*Хигиената во апартманот за време на престојот ја одржуваат самите гости
*во собите нема пешкири и средства за лична хигиена
*По завршување на вашето летување должни сте да го оставите студиото/Апартманот во чиста состојба .Во случај на причинета штета за време на престојот  Корисникот ја надоместува штетата на сопственикот на лице место.
*Во цената на аранжманот каде што е вклучено користење на климата сопственикот има право да реагира и да ја скрати оваа услуга доколку го оставате клима уредот додека сте надвор од собата.
*Јачината на сигналот на интернет зависи исклучиво од давателот на услугата
*Строго се забранува сместување на повеќе лица  во студио од предвиденото (во склад со број на кревети)