Хотел Зонед СПА 4* (35)

ХОТЕЛ ЗОНЕД 4 * КОПАОНИК

ПОПУСТ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.10.2023

15 % ПОПУСТ ЗА 7+ НОЌЕВАЊА

10 % ПОПУСТ ЗА 5 ИЛИ 6 НОЌЕВАЊА

+2* ДВЕ ДЕЦА ДО 12 ГОДИНИ СО 2 ВОЗРАСНИ  ГРАТИС ЗА ВРЕМЕ НА ЗИМСКИ РАСПУСТ ОД МИН. 5 НОЌЕВАЊА

ТИП НА СОБА
СТУДИО АПАРТМАН СТУДИО ЛУКС СУПЕРИОР АПАРТМАН СУПЕРИОР ЛУКС АПАРТМАН


Недела-четврток Петок сабота Недела четврток Петок сабота Недела четврток Петок сабота Недела четврток Петок сабота Недела четврток Петок сабота
01.12-10.12 ПП 45 49 54 59 52 56 62 67 65 71
10.12-22.12 ПП 48 53 57 63 55 61 66 73 69 76
22.12-29.12 +2* ПП 73 79 87 95 84 91 100 109 105 114
29.12-02.01 ПП 104 104 135 135 119 119 149 149 156 156
02.01-21.01 +2* ПП 73 79 87 95 84 91 100 109 105 114
21.01-28.01 ПП 70 77 84 92 80 88 96 106 101 111
28.01-04.02 ПП 73 79 87 95 84 91 100 109 105 114
04.02-11.02 ПП 73 79 87 95 84 91 100 109 105 114
11.02-18.02 ПП 84 91 101 109 96 105 116 125 121 131
18.02-03.03 ПП 63 68 75 81 72 78 87 93 91 98
03.03-10.03 ПП 58 63 69 75 67 71 80 87 84 91
10.03-07.04 НП 48 53 57 63 55 61 66 73 69 76

                 

ЦЕНИТЕ СЕ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК И ВЕЧЕРА

 

 

 

Во цената е вклучено

Користење на Спа центар, Фитнес , Интернет,Паркинг.

 

 

 

Деца од 0-04 години со 2 возрасни Бесплатно

Прво дете од 04 до 11.99 години на дополнително легло 60 % попуст

Второ и Трето Дете од 04-11.99 години на дополнително легло со 2 возрасни 70 % попуст од основната цена

Трет возрасен 30 % попуст од цената

Четврти и пети возрасен во апартман 70% попуст од цената

Рок за отказ на резервација 10 дена пред тргнување без пенали

 

 

 

ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО :

СКИ ГАРДЕРОБЕР

ТРАНСФЕР ОД ХОТЕЛ ДО СКИ ЦЕНТАРОТ .

КОРИСТЕЊЕ НА ВНАТРЕШЕН БАЗЕН , СПА ЦЕНТАР , ФИТНЕС , ИГРОТЕКА ЗА ДЕЦА , ИНТЕРНЕТ , ПАРКИНГ ,СЕФ.

 

Опис на сместување:
Apart & Spa Zoned 4* – се состои од две крила Zoned 1 и Zoned 2 двата објекта се поврзани со топла врска.
Zoned 1 – има вкупно 96 соби во овој објект се сместени: А’la Carte ресторан, Loby Bar,рецепција,главен ресторан,игротека,ВИП спа центар.Од сместувачки капацитети тука се сместени Студио и Апартман.
Zoned 2 – се отвара на 01.12.2021 вкупно 84 соби (Lux Studio, Superior Aparment, Family Deluxe Apartment) во овој објект е сместен новиот Спа Центар.
Studio 2+1 (max 3 лица) се состои од 1 просторија 25-30 m²,опремени се со кујна, купатило, француски лезај за 2 лица + софа на развлекување.Сите соби се опремени со LCD TV, телефон, Сеф, мини бар, Wi-FI, истите се сместени во Zoned 1.
Lux Studio 2+1 (maх 3 лица) се состои од 1 просторија 25-30 m² потполно нови со нов мебел, опремени се со кујна, купатило, француски лезај за 2 лица + софа на развлекување.Сите соби се опремени со LCD TV, телефон, Сеф, мини бар, Wi-FI, истите се сместени во Zoned 2.
Aparment 2+2 или 2+3 (max 5 лица) се состои од 2 простории околу 40 m². Дневна соба со гарнитура на развлекување комплетно опремена кујна + спална соба со брачен кревет. Сите соби се опремени со: кујна, купатило LCD TV, сеф, мини бар, Wi-Fi истите се сместени во Zoned 1.
Superior Apartman 2+2 или 2+3 (max 5 лица) се состои од 2 простории околу 40 m². Апартманите се изградени 2021 години и се со нов модерен ентериер. Дневна соба со аголна гарнитура на развлекување комплетно опремена кујна + спална соба со брачен кревет. Супериор апартмани имат балкон.Сите соби се опремени со: кујна, купатило2 х LCD TV, сеф, мини бар, Wi-Fi истите се сместени во Zoned 2.
Family Deluxe Apartman (max 6 лица) луксузно опремен апартман се состои од 3 простории. Две спални соби + дневна соба со аголна гарнитура на развлекување и комплетно опремена кујна. Сите соби се опремени со: комплетно опремена кујна, купатило 3 х LCD TV, сеф, мини бар, Wi-Fi истите се сместени во Zoned 2.
Royal Suite (max 6 лица) најлускузниот тип на соби во склоп на понудата на Zoned Hotel & Spa, апартманот се простира на 140 m², спална соба со брачен кревет + уште 1 спална соба на кат (брачен кревет), дневна соба со гарнитура, комплетно опремена кујна, две купатила (туш, фен, сауна, џакузи,) LCD TV во секоја соба, телефон, сеф, Wi-Fi апартамот се наоѓа во Zoned 1.

 

 • Вклучено
  Детско катче
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive