VILA KOSTANTIN 1 (20,24)

Вила Костантин 1 се наоѓа во Полихроно, во мирен дел одделен од градската гужва, на 3мин од плажа или 150м, е идеална опција за мирен одмор. Се наоѓа веднаш зад Хотел Мирор, на 200м од центарот на Полихроно. 

Вилата располага со 8 студиа на приземје или прв спрат, сите составени од две простории од кој една спална и посебна просторија кујна, каде има едно легло. Сите соби располагаат со сопствен тоалет со туш кадичка, клима, тв, интернет ( не гарантираме за брзината на истиот) кујна со прибор за готвење и јадење. Клима се доплаќа во Јули и Август (5еур на ден на лице место)

Студиата на приземје имаат две тераси за користење, додека тие на прв спрат само една. 

 

Цените се изразени во еур, плаќање исклучиво во денарска противвредност од 62мкд

Цените се изразени за НАЕМ на СТУДИО за 7 ноќевања. 

Напомена: првите два и последните два термина се промо цени, и на нив не следува попуст. 


-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 31.12.2023, СО 100% УПЛАТА ДО 10.01.2024

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 29.02.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.03.2024

-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.05.2024

 


Датуми Апартман со 1 спална соба
16.05.2024 - 23.05.2024 149 €
23.05.2024 - 30.05.2024 209 €
30.05.2024 - 06.06.2024 259€
06.06.2024 - 13.06.2024 329€
13.06.2024 - 20.06.2024 409€
20.06.2024 - 27.06.2024 449€
27.06.2024 - 04.07.2024 509€
04.07.2024 - 11.07.2024 519€
11.07.2024 - 18.07.2024 539€
18.07.2024 - 25.07.2024 559€
25.07.2024 - 01.08.2024 559€
01.08.2024 - 08.08.2024 579€
08.08.2024 - 15.08.2024 579€
15.08.2024 - 22.08.2024 469€
22.08.2024 - 29.08.2024 369€
29.08.2024 - 05.09.2024 329€
05.09.2024 - 12.09.2024 259€
12.09.2024 - 19.09.2024 229 €
19.09.2024 - 26.09.2024 199 €

 

Информации за превозот накнадно!

 

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ

  • *Loyalty card – попуст 7% и не се комбинира со попустот за рана резервација и промо цените
  • *За уплата на два последователни термини одобруваме 10% попуст на вториот термин (овој попуст не е важечки за промо термините)
    * попустите не може да се комбинираат,
  • *Во студио е дозволено сместување на лица согласнопредвидениот капацитет (број на кревети)
  • *Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сместувањето каде може да се паркира автобус
  • *Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)

 

 

Локација:

40.01737581307013, 23.529862492046867