Вилата Клеа се наоѓа во Ксамил,  на 350 метри оддалеченост од плажата Bela Vista и 15 мин. пешачење од центарот. Вилата се состои од повеќе објекти и располага со 1/2, 1/3 и 1/4 студија и апартмани за 4, 5, 6 и 7 лица (на барање) сите комплетно опремени со сопствена кујна, купатило, ТВ, WI – FI, клима, балкон. Вилата располага со сопствен паркинг. Вилата располага со сопствен паркинг.