VILA Mardin - 10 ноќи со сопствен превоз (17,53)

Опис: Куќата Вила Мардин е изградена во 2015 година. Сите сместувачки капацитети се удобни и модерно опремени. Вилата има мини рецепција и лифт. Располага со двокреветни и трокреветни студија кои се наоѓаат на приземје, прв и втор спрат. Секое студио има комплетно опремена кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, WiFi интернет и клима (се доплаќа на лице место, од 5 € на ден).

 

-20% попуст за уплати во целост до 29.02.2024
-10% попуст за резервации до 29.02.2024 со уплатени 40 % аконтација- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62


Локација: Вилата Mardin се наоѓа во мирен дел на Олимпик Бич, во близина на црквата и фудбалското игралиште, a од морето е оддалечена околу 400м.

40.239753020851545, 22.582916700000002