Vila Garden 10 ноќи (100)

Локација: Вилата се наоѓа на 200м од плажа.
Содржина на вилата: Вилата располага со двокреветни, трокреветни и четворокреветни студија кои се наоѓаат на приземје и имаат поглед на прекрасно уреден двор. Во дворот на вилата има заѕидана скара која е достапна за сите гости. Во дворот има и туш кабина која гостите можат да ја користат.
Содржина на собите: Сите студија се опремени со кујна (садови, мал фрижидер, шпорет без фурна, вентилатор), бања, тераса, ТВ, WiFi (мал проток), крпи и клима. Чистењето се врши еднаш за време на престојот, а крпите и постелнината се менуваат на 5 дена.

 

40.703787019636266,23.69812604900075

-17% за уплата во целост за термини во Мај!

Аранжмани на 10 ноќевања

Vila Tip 26.05 05.06 15.06 25.06  05.07 15.07 25.07 04.08 14.08 24.08 03.09 13.09 23.09
Vila
Garden
TV, AC
1/2 Std 95* 140* 175* 305 355 405 425 425 425 325 180* 150* 130*
1/3 Std 85* 120* 160* 315 365 415 435 435 435 335 145* 120* 105*
Употреба на клима 5€ на ден 5€ на ден 5€ на ден 5€ на ден Free Free Free Free Free Free 5€ на ден 5€ на ден 5€ на ден

Сезонски услови за деца до 10 години:
– едно дете, до 10 години, во кревет со родители – бесплатно.  Две деца се третираат како еден возрасен. 

 


Услови за деца до 10 години и доплати за дополнителни кревети (попустите важат само кога веќе има две лица кои целосно плаќаат):
– Децата плаќаат 70% од цената на аранжманот, имаат сопствен кревет и седиште во автобус.
– лице на дополнително легло плаќа 70% од цената на аранжманот, има дополнителен кревет и седиште во автобус.
Доколку имате потреба од креветче, при резервација на аранжманот потребно е да се нагласи во агенцијата за да може да се обезбеди со доплата по цена од 2 еур/ден.

Услови за неискористени кревети во сместувачки единици:
– кревети кои не се користат и се во собата се доплаќаат 70% од цената на пакетот   

 

УСЛОВИ ЗА ПЛАЌАЊЕ:

– 50% при пријавување на резервација, остатокот најдоцна 30 дена пред датумот на поаѓање.  Доколку странките не го платат преостанатиот износ до целосната цена на аранжманот во пропишаниот рок, се смета дека се откажале од користење на аранжманот и дека резервацијата е откажана.