• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA SAVASH (24)

Вила Саваш се наоѓа на 40 м плажа, помеѓу Врахос и Лигија. Идеална локација за љубителите на мирен одмор. Вилата e погодна за фамилии или парови, располага со 3 спални соби , една дневна и кујна. Двете спални соби имаат француски лежај, во третата спална соба има два одвоени кревети. Вилата има тераса со поглед на море и сопствен паркинг но нема клима.

Цените се изразени за НАЕМ НА ВИЛА за 7 ноќевања.

Цените се изразени во еур, плаќање исклучиво во денарска противвредност од 61,8мкд

На промо термините не следуваат попусти како што се попусти за рана уплата, попуст за споен термин

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 15.05.2022

 

Опис на програма

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос:

Скопје (Дрводекор) – 50€ по лице 

Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -65€ по лице

Кочани – Трансфер до Велес -65€ по лице

Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) -50€ по лице

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Врахос:

Битола (спортска сала)-50€ по лице

Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) -Трансфер до Битола -50€

Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола -55€ по лице

Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) -Трансфер до Битола -60€ по лице

Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола -55€ по лице

 

Цени по соба
ДатумиVILA
25.05.2022 - 01.06.2022 159 €
01.06.2022 - 08.06.2022 206 €
08.06.2022 - 15.06.2022 279€
251 €
15.06.2022 - 22.06.2022 296 €
22.06.2022 - 29.06.2022 439€
395 €
29.06.2022 - 06.07.2022 499€
449 €
06.07.2022 - 13.07.2022 485 €
13.07.2022 - 20.07.2022 665 €
20.07.2022 - 27.07.2022 665 €
27.07.2022 - 03.08.2022 739€
665 €
03.08.2022 - 10.08.2022 665 €
10.08.2022 - 17.08.2022 665 €
17.08.2022 - 24.08.2022 665 €
24.08.2022 - 31.08.2022 548 €
31.08.2022 - 07.09.2022 519€
467 €
07.09.2022 - 14.09.2022 479€
431 €
14.09.2022 - 21.09.2022 395 €
21.09.2022 - 28.09.2022 299 €
Превоз

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос:

Скопје (Дрводекор) – 50€ по лице 

Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -65€ по лице

Кочани – Трансфер до Велес -65€ по лице

Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) -50€ по лице

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Врахос:

Битола (спортска сала)-50€ по лице

Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) -Трансфер до Битола -50€

Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола -55€ по лице

Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) -Трансфер до Битола -60€ по лице

Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола -55€ по лице