App/Hotel ERICIUS- 10 nokji / sopstven prevoz (53)

15% ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА СО РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 02.04.2023 ЗА СМЕНИТЕ ОД 02.06-22.06.2023

*ЗА ПЛАЌАЊЕ СО КАРТИЧКА ПОПУСТОТ СЕ НАМАЛУВА ЗА 2%

Куќата се наоѓа на околу 120 м од плажата. Ericius е една од најновите и најубавите куќи во Јерисос. Модерно опремени смествачки единици, со многу вкус и детали, па оваа куќа секогаш радо ја препорачуваме. Сите сместувачки единици имаат детално опремена кујна, трпезариска маса со столови, модерно опремени купатила со туш кабини. Во понуда се студија, апартмани и мезонети, па е погодна за сите структури. Куќата има и убаво уреден двор, со чадори за сонце и гарнитури за седење, а скарата можете да ја побарате од домаќините. Куќата има рецепција. На улицата пред и покрај куќата е можно паркирање. Клима уред, бежичен интернет и пешкирите се вклучени во цената.

 
 

 
УСЛОВИ

Туристичка такса од 0,5 еур по сместувачка единица на ден се плаќа на лице место.

Плаќањето е во денари по курс 1 еур=62 ден.