VILA VIP SUITES - 10 nokjevanja (17)

Опис: Располага со двокреветни и трокреветни студија со еден или два дополнителни кревети, сместени на приземје, на вториот и на четвртиот кат од вилата. Вилата има лифт. Сите студија располагаат со комплетно опремена кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, WiFi интернет и клима уред (се доплаќа на лице место). Вилата има лифт.

-10% попуст за резервации до 29.02.2024

 


- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62


Локација: Вилата Vip Suites се наоѓа во новиот дел на Паралија, на 200 м од плажа.