Natasa 1 House-10 ноќи/сопствен превоз (17,53)

Опис: Вилата располага со студија и апартмани наменети за сместување на две, три или четири лица. Има лифт, а наспроти вилата има јавен паркинг. Сместувачките капацитети се наоѓаат на високо приземје, прв и втор кат, и се опремени со кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, WiFi интернет и климачие користење е вклучено во цената н аранжманот.

 

10% попуст за уплати во целост до 31.12.2023

- 1/4 DPL - дуплекс апартман со две посебни спални соби и издвоена кујна 

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

Локација: Вилата има добра местоположба, се наоѓа во непосредна близина на центарот на Ханиоти, а од плажата е оддалечена околу 150м.

40.00041848385952, 23.57618562698362