Galanis House-10/15ноќи-сопствен превоз (53)

20% ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА СО РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 02.05.2023 ЗА СМЕНИТЕ ОД 20.05-19.06.2023

10% ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА СО РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 02.05.2023 ЗА СМЕНИТЕ ОД 19.06-27.09.2023

*За плаќање со картичка попустот се намалува за 2%

ГАЛАНИС се наоѓа на 250м од 3 км долгата песочна плажа Golden Beach. Во близина на објектот има ресторани, барови, мини маркети и продавници. Сите тераси имаат поглед на море. Објектот има паркинг за своите гости. Сите сместувачки единици имаат комплетно опремена кујна, купатило, LCD TV, Wi-Fi интернет и клима уред чие користење е вклучено во цената. Во дворот има скара.

 
 

 
 

СОДРЖИНА НА КУЌАТА: двор со скара, WI-FI

СОДРЖИНА НА СТУДИЈАТА:  чајна кујна со садови и прибор, фрижидер, гарнитура за седење на тераса, клима,  купатило, LCD TV, пешкири, тераса, Wi-Fi

СОДРЖИНА НА МЕЗОНЕТИТЕ: чајна кујна со садови и прибор, фрижидер, гарнитура за седење на тераса, клима,  купатило, LCD TV, пешкири, тераса, Wi-Fi

За валидна резервација без попуст е потребна уплата од мин. 40% од вкупната сума во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 дена пред поаѓање.