DORA GARDEN-9/10 ноќи, сопствен превоз (53)

 

Куќата Dora garden е една од поновите и подобрите во нашата понуда. Се наоѓа во стариот дел на Сарти на 320 m oд најубаво уредениот дел  на плажата. Студијата и апартманите се на приземје и на прв кат. Сите имаат SAT TV, клима вклучена во цената и интернет. Позади куќата има паркинг.

 

ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2023

10% ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА СО РЕЗЕРВАЦИЈА