VILA JANIS (57)

Вила Јанис се наоѓа на 50 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со четири  четворокреветни студија. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата не се доплаќа.

 

Промо цена за почеток на сезоната во  НЕА ВРАСНА И АСПРОВАЛТА

Термин - 14/05- 21/05 -  4600,00ден

Понудата е по лице со вклучен автобуски превоз за 7 ноќевања


ТЕРМИН

НОЌИ

Јанис        1/4 студио

14.05

7 *

79€

21.05

7 *

89€

28.05

7 *

119€

04.06

7*

129€

11.06

7*

149€

18.06

7

300€

25.06

7

320€

02.07

7

350€

09.07

7

350€

16.07

7

350€

23.07

7

350€

30.07

7

350€

06.08

7

350€

13.08

7

350€

20.08

7

350€

27.08

7 *

149€

03.09

7 *

129€

10.09

7 *

119€

17.09

7 *

89€

 

НАПОМЕНИ

-Цените означени со звездичка во табелата се пакет аранжмани по лице за 7 ноќи со вклучен автобуски превоз

-Останатите цени за дадените смени се однесуваат за наем на студио за 7 ноќи

-За пакет аранжман во студио потребни се минимум 2 лица , трето и четврто лице се сместуваат бесплатно , доплаќаат само превоз доколку користат.

 

ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ:

45 € за возрасни – повратна карта

35 € за возрасни или деца – карта во еден правец

35 € за деца до 12 години – повратна карта;

Деца до 02 години бесплатно – не користи седиште 

 

 

ЛОКАЦИЈА