VILA Mesimvria - 10 nokjevanja (17,53)

Опис: Располага со двокреветни и трокреветни студија, со можност за дополнителен кревет. Сите студија се на приземје и имаат кујна, бања/тоалет, крпи, тераса, WiFi интернет, ТВ, клима (се доплаќа на лице место 7е на ден).

 

-20% попуст за уплата во целост до 29.02.2024
-10% попуст за резервации до 29.02.2024 со 40 % уплатена аконтација


 

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62


Локација: Вилата се наоѓа на околу 350 метри од центарот на Голден Бич и на околу 450 метри од плажа. Најблискиот маркет е на 100 метри од вилата.