СКАЛА СОТИРА

VILA Panos - 10 nokjevanja (17,53)

Опис: Располага со двокреветни, трокреветни и четирикреветни студија кои се наоѓаат на прв спрат. Сите сместувачки единици имаат кујна, бања/тоалет, крпи, тераса, WiFi интернет, ТВ, клима (се доплаќа на лице место 5 евра на ден). Гостите на Вила Панос можат да го користат базенот на Вила Мери 1, која е оддалечена 200 метри.

 

-10% попуст за резервации до 29.02.2024 

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

Локација: Вилата се наоѓа во самиот центар на местото и на 50 метри од плажата