• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

ЛАКИ ХОТЕЛ & СПА 4*

 

Специјална летна понуда

5 дневен аранжман (4 ноќи) – ноќевање со појадок

  • 7440 мкд по лице во двокреветна соба

8 дневен аранжман ( 7 ноќи) – ноќевање со појадок

  • 12150 мкд по лице во двокреветна соба

*Еднокреветна соба +30%


ЦЕНОВНИК СЕЗОНА 2020

 

Цените за собите се по лице на ден, за студио за 4 лица на ден

Туристичка такса и ДДВ вклучени во цена

Деца до 7 години – бесплатно

Деца од 7-12 години – 50 % попуст