Janis House - 10 nokjevanja (17,53)

Опис: Вилата Јанис беше комплетно реновирана за летната сезона 2015 година. Располага со двокреветни и трокреветни студија и четирикреветни апартмани. Сите студија се наоѓаат на првиот кат и повеќето имаат страничен поглед на морето. Секое од нив има опремена кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, WiFi интернет, клима која се доплаќа на лице место.

Во студијата секој патник на возраст од 2 и повеќе години мора да има свој кревет (стандарден или помошен); Без кревет во студијата можат да престојуваат само деца до 2 години.

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

Локација: Вила Јанис се наоѓа во новиот дел на Сарти, добро позиционирана, недалеку од центарот на градот и на околу 50м

40.091232067361005, 23.978559986508184