VILA BEACH HOUSE (24)

Вила Beach House се наоѓа на сама плажа, 500 метри одалечена од Врахос во мирниот дел на патот кон Лигија. Во овој дел се лоцирани приватните вили со сoпствена плажа. Таа е идеална за оние кои сакаат да избегаат од гужвата и да одмараат во мир. Вилата e погодна за фамилии или парови, располага со 3 спални соби од кои едната се наоѓа на поткровје, дневна како и целосно опремена кујна. Вилата има двор со зеленило и сопствен паркинг, скара и од самиот двор излегува на плажа. Клима има во дневната и е бесплатна за користење на гостите. Во неа се сместуваат само тие кои ке ја изнајмат, и не ја делат со други гости.

 

  • Специјалната понуда важи за ограничен број на ТЕРМИНИ во претпродажба, организаторот може да ја повлече понудата во секое време без претходна најава. 
  • Цените се однесуваат на наем на студио за 7 ноќевања (без превоз).
  • Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1EUR=62MKD).

 

На промо цените не следува попуст за 2 последователни термини и попуст за рана уплата

Првиот и последниот термин се ПРОМО ЦЕНИ и не подложат на попуст, (последниот термин, нема да има превоз) Датуми

Vila 3/6

24.05.2023 - 31.05.2023

259 €

31.05.2023 - 07.06.2023

315 €

07.06.2023 - 14.06.2023

418 €

14.06.2023 - 21.06.2023

520 €

21.06.2023 - 28.06.2023

613 €

28.06.2023 - 05.07.2023

678 €

05.07.2023 - 12.07.2023

780 €

12.07.2023 - 19.07.2023

1039€

19.07.2023 - 26.07.2023

1039€

26.07.2023 - 02.08.2023

966 €

02.08.2023 - 09.08.2023

966 €

09.08.2023 - 16.08.2023

966 €

16.08.2023 - 23.08.2023

1039€

23.08.2023 - 30.08.2023

855 €

30.08.2023 - 06.09.2023

780 €

06.09.2023 - 13.09.2023

629€

13.09.2023 - 20.09.2023

501 €

20.09.2023 - 27.09.2023

479€

27.09.2023 - 04.10.2023

309 €

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос:

-Скопје (Дрводекор) – 60€ по лице 

-Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -75€ по лице

-Велес (бензинска пумпа, Макпетрол-кружен тек) -60€ по лице

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Врахос:

-Битола (Автобуска Станица)-50€ по лице

-Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) -Трансфер до Битола -50€

-Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола -55€ по лице

-Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) -Трансфер до Битола -70€ по лице

-Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола -55€ по лице

-Деца од 0-1,99год  бесплатно, не користат седиште, дете од 2-11,99год - 10еур попуст 

 

Галерија