Вила Меcкини (29)

Вила Мескини  се наоѓа на 70м од плажа и на 100м од центарот на Полихроно.Располага со 7 апартмани, 4 на високо приземје и 3 апартмани на прв кат. Секој апартман е опремен со мини кујна, бања, балкон и ТВ. Во апартманите во спалната има еден брачен кревет и еден единечен кревет и во кујната има кревет на спуштање, за 1 дете до 11.99год. или пак еден возрасен. И еден помал апартман со брачен кревет во спалната и кревет на спуштање во кујната, за 1 дете до 11.99 или пак еден возрасен. Wi-Fi е вклучено во цената. Користење на клима се доплаќа.

Цените се наменети за 7 ноќевања за наем на апартман за Вила Мескини.


ТЕРМИНИ Ноќевања  1/2+1АПП Цена со попуст 1/3+1 АПП Цена со попуст
28.05-04.06.2023 7 175 € 148 185 € 157
04.06-11.06.2023 7 225 € 191 235 € 199
11.06-18.06.2023 7 305 € 259 315 € 268
18.06-25.06.2023 7 335 € 284 345 € 293
25.06-02.07.2023 7 365 € 310 375 € 319
02.07-09.07.2023 7 405 € 344 415 € 353
09.07-16.07.2023 7 455 € 386 465 € 395
16.07-23.07.2023 7 499 € 424 509 € 433
23.07-30.07.2023 7 499 € 424 509 € 433
30.07-06.08.2023 7 499 € 424 509 € 433
06.08-13.08.2023 7 499 € 424 509 € 433
13.08-20.08.2023 7 499 € 424 509 € 433
20.08-27.08.2023 7 435 € 369 445 € 378
27.08-03.09.2023 7 385 € 327 395 € 336€
03.09-10.09.2023 7 335 € 284 345 € 293€
10.09-17.09.2023 7 225 € 191 235 € 199€
17.09-24.09.2023 7 195 € 166 205 € 174€
24.09-01.10.2023 7 135 € 115 145 € 123€
 

За превоз се доплаќа 45 евра возрасен и дете до 12 години 35 евра, за да платите за превоз кликнете ОВДЕ!

Напомена:

 • Термините во табелата се денови на започнување на аранжманот.
 • Доплата за туристичка такса 0.5 еур по апартман на ден и се плаќа во агенција.
 • Цените се изразени во евра, а уплата се врши исклучиво во денарска противвредност (1еур=62мкд).
 • Во апартманите дозволено е сместување на лица, согласно бројот на кревети.
 • Над дозволениот број, може на дополнително барање, да се смести максимум едно дете до 5.99год.
 • За уплата на два последователни термини, одобруваме 10% попуст на вториот термин.
 • Попустите Не се комбинираат.
 • Организаторот на патувањето го задржува правото по пат на Ultra First или Last minute понуда, по цени кои се разликуваат од оние кои се објавени во ценовникот.
 • Патничко осигурување е задолжително и не е вклучено во цена.
 • Сместување во собите е по 14.00час.-локално време, а напуштање на истите е во 09.00час.
 • По завршување на летувањето, должни сте да го оставите апартманот во чиста состојба.
 • Доколку е за време на престојот, истата се надоместува на лице место кај сопственикот на вилата.
 • Во цената е вклучено користење на Wi-Fi (организаторот не гарантира за квалитетот на интернетот).
 • Патникот има обврска да ја провери важноста и исправноста на патните исправи, поради кое не може да се направи промена на терми

 

Цена на превоз:

 • Превоз за возрасен 45 еур / 35 еур во еден правец
 • Превоз за дете до 11.99год. 35Еур / 30 еур во еден правец
 • Дете до 2 год. (без седиште)-бесплатно