• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

EUPHORIA CLUB HOTEL & SPA 4*

 

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА !!!
-20% за уплати до 30.09.2019

* Цените се со вкалкулиран попуст

 

РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2019-2020

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.   
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Во цената е вклучено:
Kористење на базен , џакузи, сауна, парна бања,релакс зона, интернет во лоби, транспорт до гондолата, паркинг.


Во цената НЕ е вклучено:
Туристичка такса за престој  1€ од ден за возрасен и 0,5 за деца ( 2-12г.)
Доплата за новогодишна вечера ( не е задолжителна) 70€ / возрасен, 35€ / дете ( 2-12г.) 
Доплата за Божиќна вечера ( не е задолжителна ) 40€ / возрсен, 20€ / дете ( 2-12г)

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ: 
1)  -20% за уплати до 30.09.2019, -10% за уплати до 01.11.2019. Попустот се пресметува на основната цена и се валидни за во период: 20.12-31.03.2020. Попустите не се валидни за HB
2)  7=6 Важи за цела сезона освен за престој во период 29.12.2019-10.01.2020 и 01.02-22.02.2020.  Гратис ноќевањата се калкулираат по пониска сезона. Попустите се комбинираат.


Максимален број на лица: STUDIO (2+1) , APP SUITE 1 спална (2+2), APP SUITE 2 спална (4+1), APP VILLA 2 спални мин. 3 лица (5+1)

Минимум престој 3 ноќевања во периодот 29.12.2019-01.01.2020


Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.