Macedonia Sky Apart-Hotel-10 ноќи/сопствен превоз (17,53)

Опис: Апартхотел Macedonia Sky има убав двор со базен, лежалки, маси и сточиња за седење. Сите сместувачки единици се наменети за сместување од 2 до 4 лица и се наоѓаат на приземје на првиот и вториот кат. Секое студио е опремено со чајна кујна, бања/тоалет, фен, тераса, ТВ, WiFi интернет и клима вклучена во цената. 

 

20% попуст за уплати во целост до 31.12.2023
10% попуст за резервации до 31.12.2023 со уплатени 40% аконтација

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62


Локација: Овој хотел од апартмански тип се наоѓа во мирен дел од градот, на околу 300 метри од плажата и на околу 450 метри од центарот на Ханиоти.

39.99757493828939, 23.577190013491805