VILA 4 SEASON - 10 nokjevanja (17,53)

Опис: Вилата располага со модерно опремени двокреветни студија лоцирани на прв спрат. Секое студио има комплетно опремена кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, WiFi интернет и клима (се доплаќа на лице место по 5 € на ден).

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

Локација: Вилата е новоизградена и се наоѓа на одлична позиција, во стариот дел на Сарти, блиску до центарот на градот. Од плажа е оддалечена околу 150 метри.

40.09710135923008, 23.977762684655744