PALAZZO 4* (S)

ALL INCLUSIVE !!! -20% до 31.05.2023

две деца до 11,99г - БЕСПЛАТНО !!

Апарткомплекс PALAZZO 4* се наоѓа на 150м од популарната плажа CACAO BEACH и има 2 базена, ресторан и барови. Сместувањето е во апартмани, кои се кујна, кабелска ТВ, тераса и тоалет.

 

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

-20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 31.05.2023

Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ

09.06.2023-20.06.2023 07.09.2023-30.09.2023

ALL INCLUSIVE

21.06.2023-06.07.2023  01.09.2023-06.09.2023

ALL INCLUSIVE

07.07.2023-16.07.2023 26.08.2023-31.08.2023

ALL INCLUSIVE

17.07.2023-25.08.2023

ALL INCLUSIVE

Лице во Апартман 43 €
 49 €
56 €
68

 Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

- Користење на базен

- Лежалки и чадори покрај базенот

- Интернет

Капацитет на сместување:
Апартман  -  2 возрасни + 3 деца до 11,99 години, 3 возрасни + 2 дете до 11,99 години или 4 возрасни

Попусти:
Дете до 1.99 години - бесплатно
Две деца до 11.99 години на дополнителен кревет со двајца  возрасни во апартман - БЕСПЛАТНО
Трето дете до 11,99 години на дополнителен кревет со двајца  возрасни во апартман - 50% од регуларната цена
Трет возрасен во апартман - 80% од регуларната цена
Четврт возрасен во апартман - 50% од регуларната цена
 
Плаќање 50% со направена резервација, а остатокот се доплаќа две недели пред датумот на сместување.
 
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро