Anti 2 House-10 ноќи/сопствен превоз (17,53)

Опис: Вилата располага со трокреветни и четирикреветни апартмани. Секој од нив се наоѓа на приземје или на кат и имаат опремена кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ и клима вклучена во цената на аранжманот.

 

10% попуст за уплати во целост до 31.12.2023

 
 

- Апартманите одбележани со * се наоѓаат на приземје

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

Локација

Вилата се наоѓа на само 30 метри од плажа.

 

40°01'01.1"N 23°31'48.8"E