Вила Хусеин ( 21 )

Вила Хусеин се наоѓа на 200 м. од плажа и 5 мин. пешачење од центарот на Ксамил,во околината се наоѓаат  кафе барови, ресторани, супер маркети, менувачници ….. Вилата располага со студиа комплетно опремени со: сопствена кујна, сопствено купатило, тв со кабловска, клима, балкон, wi – fi, обезбеден паркинг.

ТЕРМИН 1/2 СТД 1/3 СТД
03.06 – 10.06.2023 145€ 175€
10.06 – 17.06.2023 165€ 195€
17.06 – 24.06.2023 185€ 215€
24.06 – 01.07.2023 205€ 225€
01.07 – 08.07.2023 255€ 285€
08.07 – 15.07.2023 285€ 315€
15.07 – 22.07.2023 285€ 315€
22.07 – 29.07.2023 285€ 315€
29.07 – 05.08.2023 295€ 325€
05.08 – 12.08.2023 295€ 325€
12.08 – 19.08.2023 295€ 325€
19.08 – 26.08.2023 285€ 315€
26.08 – 02.09.2023 255€ 285€
02.09 – 09.09.2023 185€ 215€
09.09 – 16.09.2023 165€ 195€
16.09 – 23.09.2023 145€ 175€

 

 • Цените се дадени наем на студио или АПП за 7 ноќи / 8 дена
 • Користење на климата е вклучено во цената
 • Поаѓањето е 1 ден предходно од датумите дадени во табелите
 • Патувањето е преку Албанија и може да се патува само со лична карта
 • Влегување во студиата 14.00 часот по локално време, напуштање во 10.00 час.
 • За Хигиената на студиата се грижат самите гости.
 • Седиштата во автобус ги одредува агенцијата, доколку имате барање за одредено седиште истото се доплаќа 15€ за два правци.
 • Доколку направите резервација телефонски истата ќе ви важи 4 часа, доколку поминат 4 часа , а за истата нема потврда за уплата – ќе се смета за откажана.
 • За резервација потребна е аконтација од 30% од сумата, целосна доплата 10 дена пред поаѓање.
 • Цените се изразени во евра, а уплатата се врши во денарска пртиввредност 1€ = 62 мкд.

ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ:

 • 50€ – повратен билет за возрасни
 • 40 € за деца од 2 – 12 години
 • 0 – 2 години бесплатно ( не користат седиште )
 • 21.30 час. – поаѓање од Куманово, 22.30 час. поаѓање од Скопје ( Секој Петок)