Vila Stavros House-10 ноќи/сопствен превоз (100)

Локација: Villa Stavros House се наоѓа во Аспровалта на шеталиштето и на 20 метри од море односно плажа. 

Содржина на вилата: Нудиме трокреветни соби со поглед на море и двокреветни студија, со помала квадратура. Сите студија се наоѓаат на вториот кат од вилата. Под вилата има ресторан, каде што гостите можат да уживаат во грчките специјалитети. 

Опис на собите: Двокреветните студија се опремени со грчко-француски кревет, додека трокреветните студија имаат еден грчко-француски и еден стандарден кревет. Сите сместувачки единици се опремени со мини кујна (мини електричен шпорет, фрижидер и прибор), бања, ТВ, клима чие користење е вклучено во цената и WiFi со мала брзина. Терасите се покриени со тенди и опремени со гарнитури за седење. Терасите се потесни, но долги. Чистењето е на денот на смената, додека промената на постелнината е на 5-тиот ден. Вилата има крпи кои се менуваат на денот на смената.

 

Аранжмани на 10 ноќевања

Vila Tip 26.05 05.06 15.06 25.06 05.07 15.07 25.07 04.08 14.08 24.08 03.09 13.09 23.09
Vila
Stavros
House
TV, AC
1/2 Std PP 90* 135* 185* 400 490 545 575 575 575 425 190* 160* 130*
1/2 Std SV 100* 145* 220* 450 530 600 630 630 630 455 200* 170* 140*
1/3 Std SV 80* 110* 150* 455 535 605 635 635 635 465 155* 135* 110*
Употреба на клима Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free
Легенда
  • 1/2 Std PP – Двокреветно Студио со поглед на друга куќа позади
  • 1/2std SV - Двокреветно Студио со поглед на море
  • 1/3 Std SV - Трокреветно Студио со поглед на море
  • Free - Безплатна употреба на клима

– Продадените студија/апартмани се означени со црвено

– Изборот на спратност, поглед или број на соба не е возможен, освен ако не е поинаку наведено во програмата.


 

задолжителна доплата на име „Stay over“ данок за престој од 0,5 евра на ден по соба, плаќањето се врши на лице место , услуги кои не се наведени во програмата, индивидуални и други трошоци на патниците.