• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

ДУБАИ 4 ноќи (2)

 

Дубаи, град на луксузот, раскошот, рај од иднината кој ве чека да го откриете... 

 

 


Во цената се вклучени следните услуги

Билет со авиокомпанија  FlyDubai Airlines  директно од Скопје – Дубаи - Скопје ( по лице со 20 кг вклучен багаж)

Организиран трансфер аеродром-хотел-аеродром во Дубаи5 дена, 4 ноќевања во одбран хотел, услуга ноќевање со појадок

Полудневен разглед на Дубаи со трансфер и водич

Аеродромски такси

Асистенција на аеродром во Дубаи

 

Во цената не се вклучени следните услуги

Факултативни екскурзии

Патничко и здравствено осигурување

Таксата за престој се плаќа директно:4 - 5 еур / за соба на ден за хотел 5* 3 - 4 еур / за соба на ден за хотел со 4*2 - 3 еур / за соба на ден за хотел со 3*

Екстра трошоци во хотел  ( Телефон,Ручек & Вечера, Минибар, пијалоци )

Виза за влез во Дубаи 85 еур,потребен скениран пасош и фотографија во боја


Важна напомена:

Цените се по лице,сместување ,

Плаќање исклучиво во денари 1 eur - 61.8 мкдПлаќање при резервација 100% и нема можност за откажување, менување на термин или менување на имиња

За виза потребен скениран пасош и фотографија во боја.