VILA PALM BEACH -10 nokjevanja (17,53)

Опис: Вилата располага со двокреветни и трокреветни студија, како и четворокреветни дуплекс апартмани лоцирани на приземје, на прв или втор кат. Сите сместувачки единици имаат опремена кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, Wi-Fi (достапно од 01.06) и клима (вклучена во цената на аранжманот во периодот од 01.07. до 31.08. а во текот на мај, јуни и септември се доплаќа 5 € на ден). Вилата има базен и се препорачува за семејства со деца, како и за гости кои сакаат мирен одмор.

10% попуст за уплати во целост до 31.12.2023

 

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

 

Локација: Вилата се наоѓа во мирен дел на Полихроно, на околу 180 метри од плажата.

40.01894431882761, 23.53111990303394