Вила Диамант е лоцирана во Ксамил во самиот центар, веднаш до супер маркетот Алфа. Најблиската плажа е Бора Бора и се наоѓа на 150 метри оддалеченост од вилата. Вилата располага со 1/2 и 1/3 студија. Сите соби се комплетно опремени со сопствена мини кујна, сопствен тоален, балкон, клима вклучена во цената. 


КООРДИНАТИ: 39.767829274087234, 20.0029065176804