Aparthotel Pantheon 10 ноќи (53)

Pantheon Beach Aparthotel се наоѓа на шеталиштето, на самата плажа во Олимпик бич. Има рецепција, лифт и WI-FI интернет во лобито и во кафе барот. Во понуда има студија за 2 и 3 лица, на 1. и на 2. кат. Сите имаат опремена чајна кујна, купатило и тераса со гарнитура за седење. Бесплатен јавен паркинг има на 300 метри од објектот.

 
 

 
 
УСЛОВИ

За валидна резервација без попуст е потребна уплата од мин 40% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 ден.
Останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 дена пред поаѓање.