• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

ВИЛА АНДОНИС (57)

Вила Андонис  се наоѓа на 70 метри од прекрасната песочна плажа во центарот на  Неа Врасна. Вилата располага со трокреветни и четворокреветни студија. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата  е вклучена во цената .


 

 НАПОМЕНА :

 

- Цените означени со * се дадени по лице за 6 или 7 ноќи со вклучен превоз , 3,4  лице  плаќа само  35 €

 

- Цените без звездичка означуваат наем на студио   за 9 ноќи без превоз

 

- Цените кои се на промоција се со пресметан попуст и не се одбива за сопствен превоз

 

-Доплата за турситичка такса во Грција е 0,5€ по соба  од  ден - се плаќа во агенцијата

 

-ПРЕВОЗ - 35 € повратен билет за возрасни                                     

                -  25 €  за деца од 2-12 год

                -  дете до 2 год. бесплатно без седиште