VILA Daskalos - 10 ноќевања со сопствен превоз (17,53)

Опис: Сите студија се наоѓаат на приземје и имаат кујна, бања/тоалет, тераса со поглед на двор или улица, ТВ, WiFi интернет, клима (се доплаќа на лице место од 5 € на ден). Вилата има и градина со чадори и гарнитура за седење, како и приватен паркинг.

10% попуст за резервации до 31.12.2023

 

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62


Локација: Вилата се наоѓа во близина на центарот на Нидри, на околу 80 метри од главната улица и на околу 180 метри од плажата.
38.709099703659135, 20.71127145767213