АПП.СТАНКОВИЌ (21)

Сутоморе – се наоѓа помеѓу Бар и Чањ, и е едно од  најпознатите и најпосетуваните летувалишта во Црна Гора. Долгата плажа со ситен камен, кристално чисто море, голем број на ресторани и кафулиња , како и богатиот ноќен живот , забавните паркови за деца – гараантираат незаборавен одмор за сите возрасти. Апартманското сместување е на идеална локација, 5 мин. пешачење до плажа, во непосредна близина на шеталиштето и центарот. Сите соби се комплетно опремени , сопствено купатило, клима, wi-fi, тв, сопствен паркинг….

 

ТЕРМИН 1/2 СОБА 1/3 СОБА 1/4 АПП
01.07 – 08.07.2023 229€ 259€ 329€
08.07 – 15.07.2023 259€ 289€ 359€
15.07 – 22.07.2023 259€ 289€ 359€
22.07 – 29.07.2023 259€ 289€ 359€
29.07 – 05.08.2023 259€ 289€ 359€
12.08 – 19.08.2023 259€ 289€ 359€
19.08 – 26.08.2023 259€ 289€ 359€
26.08 – 02.09.2023 259€ 289€ 359€
02.09 – 09.09.2023 229€ 259€ 329€
09.09 – 16.09.2023 199€ 229€ 299€

 

НАПОМЕНА:

  • Цените се дадени наем на соба за 7 ноќи / 8 дена.
  • Доколку се користи превоз поаѓање еден ден предходно од наведените термини во табелата
  • Влегување во сместувањето 14.00 час, напуштање во 10.00 час.
  • Туристичка такса – 1€ ( од ден ) – се плаќа во агенција.
  • Цени за превиз: Скопје – Сутоморе – Скопје – 45 евра ( повратна карта) за возрасни, 35 евра за деца до 12 години.