Panajotis House-10 ноќи/сопствен превоз (17,53)

Опис: Вилата располага со апартмани во кои можат да се сместат од две до четири лица. Сите сместувачки единици се наоѓаат на високо приземје, а секоја од нив има опремена кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, WiFi интернет и клима (вклучена во цената).

 

 

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

Локација: Вилата се наоѓа во централниот дел на градот, на околу 70 метри од плажата.

40.01732377554023, 23.528149628836065