Вила Иди (25)

Вила “Idi” располага со 1/3  студиакомплет опременaкујна, купатило, ТВ и WIFI. Дел од собите гледаат директно кон морето, страничен поглед на море и кон планина. Пред вилата има сопствен двор. Секоја соба располага со тераса масичка и столици. Се наоѓа на 100м од градската песочна плажа и 70м до шетачката зона, каде ќе најдете безброј ресторани, кафулиња. Вилата се наоѓа на угорница.


   Координати 40.43396, 19.49706 


“Рана уплата” од 10% за уплата до 20.03.2023

Вила “idi” 7 ноќевања за наем на студио

Термин:

Ноќевања:

1/3 Студио

1/3+1 Студио

22.05-31.05.2023

9

245 €

пополнето

31.05-09.06.2023

9

255 €

265 €

11.06-20.06.2023

9

265 €

пополнето

22.06-01.07.2023

9

265 €

275 €

03.07-12.07.2023

9

375 €

390 €

15.07-22.07.2023

7

360 €

380 €

22.07-29.07.2023

7

360 €

380 €

29.07-05.08.2023

7

400 €

420 €

05.08-12.08.2023

7

400 €

420 €

12.08-19.08.2023

7

400 €

420 €

20.08-29.08.2023

9

550 €

560 €

31.08-09.09.2023

9

300 €

320 €

02.09-09.09.2023

9

290 €

310 €

09.09-16.09.2023

7

255 €

265 €

16.09-23.09.2022

7

245 €

255 €

23.09-30.09.2023

7

220 €

230 €

  Напомена:

 • Цените во табелата се однесуваат за наем на студио за 7и 9 ноќевања без вклучен превоз
 • Вилата се наоѓа на угорница со прекрасен поглед према морето (дел од собите гледаат кон море, дел планина)
 • Во студијата е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет, односно број на кревети  
 • За уплата на два последователни термини одобруваме 10% попуст на вториот термин  на редовните цени
 • За уплата на аранжаман со ран букинг не може да се комбинира со попустот за две последователни термини
 • Сместувањето е првиот ден по 14.00 часот по локално време, а собите ги напуштате последниот ден во 10.00часот
 • Климата не се плаќа
 • Вилата поседува WIFI интернет и агенцијата не сноси одговорност за брзината и квалитетот на интернетот

 

 • Препорачуваме патничко осигурување во агенција

Важни информации:

 • Секој патник е обврзан да внимава на важност на патните исправи агенцијата не сноси одговор 
 • Поради густиот сообраќај во текот на летната сеозна можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме.
 • Во случај на направена штета во вилата, сопственикот на вилата може да наплати на лице место за направената штета
 • За отказ на резервација во “рана уплата” или резервации во “последен момент”, не се враќа уплатениот износ исклучок се прави само доколку патникот си најде замена за веќе резервираната соба)
 • Секоја усни и телефонски резервации се невалидни, за резервација на аранжманот е потребно 30% уплата од вкупната сума останатиот дел се доплаќа од 7 -10 работни дена пред поаѓање
 • За рана уплата со попуст потребна е уплата од 50% од цената на аранжманот