• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

ИМПЕРИЈАЛ ХОТЕЛ & СПА 4*

Imperial Hotel & Spa е хотел со 4 ѕвезди во живописниот град Струга, со пријатен поглед кон Охридското Езеро. Imperial Hotel & Spa располага со сите квалитети кои може да ги задоволат барањата на секој гостин. Imperial Hotel & Spa има 41 соба и 1 апартман, СПА центар, lounge bar. Хотелот се наоѓа на одлична локација во центарот на градот

 Попусти и доплати:
-Доплата за еднокреветна соба 50%
-Доплата за ручек или вечера – 5 евра по лице

-Попусти за деца со двајца возрасни во соба:
-0-1.99 год. Бесплатно;
-2-5.99 год. 70 % попуст;
-6-12.99 год. 30 % попуст.
 
Политика на отказ: 
-До 45 дена пред пристигање – 20% пенали
-од 45-15 дена пред пристигање – 50% пенали
-од 14-6 дена пред пристигање – 80% пенали
-од 5-0 дена пред пристигање – 100% пенали