Vila Elli-10 ноќи/сопствен превоз (100)

Локација: Vila Elli се наоѓа во центарот на Аспровалта, во пешачката зона покрај морето. Сите тераси гледаат кон морето. 

Содржина на вилата: Во склоп на вилата на приземје има таверна-ресторан. Нудиме четворокреветни и четворокреветни апартмани со дополнителен кревет. Апартманите се наоѓаат на прв и втор кат од вилата. Вила Ели е вистинскиот избор за сите оние кои сакаат да бидат во центарот на настаните и да уживаат во погледот на морето. 

Соби: Апартманите се состојат од спална соба со еден брачен кревет и дневна соба со софа кревет или софа со фотеља на развлекување. Карактеристично за апартманите е тоа што секој има две пространи тераси со поглед на шеталиштето и морето. Сите сместувачки единици имаат комплетно опремена мини кујна (мини-електричен шпорет, садови, фрижидер) и бања. Гостите на вилата имаат на располагање WiFi (слаб проток) и клима уред, чие користење е вклучено во цената. Постелнината и крпите се менуваат секој петти ден од престојот, кога е и чистењето на апартманите.

Аранжмани на 10 ноќевања

Vila Tip 26.05 05.06 15.06 25.06 05.07 15.07 25.07 04.08 14.08 24.08 03.09 13.09 23.09
Vila
Elli
TV, AC
1/2 App 120* 205* 280* 645 755 875 915 915 915 635 270* 225* 155*
1/3 App 95* 155* 205* 650 760 880 920 920 920 640 205* 165* 125*
1/4 App 80* 125* 165* 655 765 885 925 925 925 645 170* 135* 105*
1/4+1 App 80* 125* 165* 685 795 915 955 955 955 675 170* 135* 105*
Употреба на клима Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free Free
  • 1/2 App - Двокреветен Апартман
  • 1/3 App - Трокреветен Апартман
  • 1/4 App – Четерокреветен Апартман
  • 1/4+1 App - Четерокреветен Апартман со помошен лежај
  • Free - Безплатна употреба на клима

– Продадените студија/апартмани се означени со црвено

– Изборот на спратност, поглед или број на соба не е возможен, освен ако не е поинаку наведено во програмата.
.