• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

MURSALITSA 3*

 

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА !!!
-20 % за уплати до 30.09.2019

* Цените се со вкалкулиран попуст

 

РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2019-2020

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.   
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Во цената е вклучено:
Базен, сауна, фитнес, отворен паркинг, интернет, трансфер до гондолата Студенец.

Во цената НЕ е вклучено:
Туристичка такса за престој 1€ на ден возрасен и деца 0,5€ ( 2-12 г.)
Доплата за Новогодишна вечера (задолжителна ) 50€ / 25€ дете ( 7-13 г.) 

Минимум престој 4 ноќи во периодот 28.12.2019-04.01.2020

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:
1) -20% за уплати до 30.09.2019,  -15% за уплати до 31.10.2019

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.